Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Bez grafiki

W czwartek 22 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczysta Wigilia. Uczniowie zasiedli do wigilijnego stołu wraz z nauczycielami, pracownikami szkoły i rodzicami,  by spróbować pysznego barszczu z uszkami, ryby oraz kapusty z grzybami. Następnie zgodnie z tradycją wszyscy zgromadzeni  podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia bożonarodzeniowe. Dzięki pięknie ozdobionej świątecznymi dekoracjami sali oraz wspólnie śpiewanym kolędom w  szkole zapanował niezwykły klimat Świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia można zobaczyć w galerii fotografii.

 

Wybrany obrazW Święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkim spokojnego i radosnego przeżywania religijnych tajemnic, spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2012 Nowym Roku.

Bez grafikiSerdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie

Pt. „Kompozycja jesienna”. Prace należy składać do 7 listopada

u p. Anny Półgęsek (sala 44) lub p. Sylwii Tarnowskiej (sala 34).

Rozstrzygnięcie konkursu 9 listopada.

 

 

Wybrany obrazZ okazji Święta Kobiet, męska część naszej szkoły, pragnie złożyć serdeczne życzenia wszystkim Paniom i Dziewczynkom. Życzymy Wam dużo uśmiechu i jak najlepszego smopoczucia, abyście poprzez swoją obecność nadal upiększały naszą szkolną społeczność, a przez to my "chłopaki" mogli nadal Was podziwiać, o Wasze względy zabiegać i Was uwielbiać - nie tylko w dniu 8 marca!