Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 149 gości oraz 0 użytkowników.

Wybrany obrazKonkurs odbył się 13 marca 2008 roku, o godzinie 1000, w Zespole Szkół Nr 3 w Bytomiu, przy ulicy Konstytucji 20-22.

W olimpiadzie wzięło udział 10 szkół reprezentowanych przez dwóch uczniów z każdej szkoły. Uczniowie przybyli wraz ze swymi opiekunami.

Zwycięzcami konkursu zostali uczniowie z Zespołu Szkół Nr 4 z Rudy Śląskiej, drugie miejsce zajął Zespół Szkół w Radzionkowie reprezentowany przez naszego ucznia Pawła Flaczyńskiego. Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół Nr 3 w Bytomiu. Wszyscy otrzymali nagrody, a spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród odbyło się przy udziale P. metodyk przedmiotów informatycznych Haliny Tarnawieckiej i dyrekcji ZS Nr 3 w Bytomiu.  Kolejna olimpiada odbędzie się w przyszłym roku w Rudzie Śląskiej.