Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

W środę 26 października do naszej szkoły przybyło wielu „Świętych” i błogosławionych.

Każdy musiał przejść przez Bramę Nieba, żeby dostać się do sali balowej. Bal rozpoczął się „Korowodem świętych” w tanecznych pląsach przy dźwiękach muzyki. Już po raz trzeci, Pani dyrektor Jolanta Stopka, miała przyjemność przywitać wszystkich „świętych” i zaprosić ich do wspólnej zabawy, przekazując tym samym kilka wskazówek i rad dla uczestników balu. Chrześcijańskie tańce, zabawy z chustą animacyjną, quiz religijny, konkurs klasowy dotyczący wiedzy o świętych – to tylko niektóre atrakcje tej imprezy! Spośród wszystkich uczestników wyróżniliśmy uczniów, którzy najlepiej się bawili oraz mieli najpiękniejszy strój. Świętą balu została Daria Fisior, natomiast Świętym – Błażej Kęszycki. W kategorii najpiękniejszy strój wygrała Zuzanna Liszka oraz Mariusz Trawiński.

Podczas balu nastąpiło także ogłoszenie wyników konkursu plastycznego pt.: „Pomagam innym – spełniam uczynki miłosierdzia”:

  • I miejsce – Agata Schreiber, Natalia Nosarzewska
  • II miejsce – Oktawia Siemiaszko, Piotr Suchanek
  • III miejsce – Rafał Rupik, Bartłomiej Bojanowski

Słodki poczęstunek podany w przerwie cieszył się wielkim powodzeniem. Czas szybko minął, a radość i zadowolenie pozostało w naszych sercach. Wrażenia z Balu Wszystkich Świętych można zobaczyć w galerii.