Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

„Na świętego Andrzeja tryska pannom nadzieja”.

W tym klimacie Drużyna Harcerska Nieprzetartego Szlaku zorganizowała wieczór andrzejkowy w restauracji Figaro w Radzionkowie. Wzięli w nim udział nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale również młodzież z Zespołu Szkół Specjalnych nr 6 w Bytomiu, Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Bytomiu – Bobrku, oraz uczniowie  bytomskich Szkół Zawodowych.
Do Tańca przygrywał profesjonalny DJ, który serwował nam  najświeższe hity z list przebojów. Całość dopełniały wróżby andrzejkowe, które wtajemniczyły nas w imiona przyszłych żon i mężów, ich cechy charakteru czy też zawody wykonywane w przyszłości. Tradycją wieczoru była również wróżba - słodka niespodzianka będąca wskazówką na przyszłe nasze życie.
Nie zabrakło także wyśmienitego pączka sponsorowanego przez radzionkowskiego piekarza pana Michała Przykutę, a pragnienie zaspokajały nam napoje gazowane.
Cała impreza odbyła się dzięki hojności Komendy Hufca ZHP w Bytomiu.
Dziękujemy!