Facebook

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

20 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbyła się II część warsztatów poświęconych dbaniu o własny wizerunek, pt. „Lekcja stylu”, które poprowadziła pani Teresa Dulik.

 W spotkaniu z profesjonalną stylistką wzięły udział uczennice gimnazjum, szkoły przysposabiającej do pracy, a także zainteresowane mamy. Głównym celem warsztatów było zdobycie umiejętności dobierania stroju stosownie do okazji, zwłaszcza na rozmowę o pracę, egzamin czy wyjście do teatru. Nie zabrakło również rozmów o ubraniach mniej formalnych, codziennych. Pani Teresa podpowiedziała nam parę modowych trików, zdradziła sekret doboru fasonu stroju do figury i doradziła, w jakich kolorach jest nam dobrze, a których powinniśmy unikać.

A oto kilka z jej cennych rad:

  1. W sezonie wiosna/lato nosimy mocne barwy: fuksję, oranż, cytrynę i ostry zieleń, który doda nam energii.
  2. W błękitnej koszuli/bluzce podczas rozmowy o pracę będziemy wyglądać na inteligentniejszych i godnych zaufania.
  3. Legginsy to nie spodnie! Nie nosimy do nich krótkich koszulek.
  4. Wyraziste ozdoby na nadgarstku sprawią, że nasza talia będzie wydawać się szczuplejsza.

Reszta pozostanie naszą słodką tajemnicą ;)
Pani Teresie Dulik serdecznie dziękujemy!

Fotorelacja z warsztatów "Lekcja styku" w naszej galerii.