Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Jak ten czas szybko leci już grudzień, a tu jeszcze przypomina nam się cieplutki listopad.

Nasza utalentowana grupa artystów w składzie Wiktoria K., Klaudia S., Jessika Ż., Dawid L. i Kamil S. uczestniczyli w VII Dniu Papieskim w Domu Kultury „Guido” w Zabrzu. Nasi artyści mieli za zadnia przybliżyć zebranym podróże św. Jana Pawła II do Portugalii. Wcielili się w role trójki pastuszków z Fatimy, Matki Fatimskiej i narratora. W trakcie występu przedstawiliśmy prezentacje multimedialną wykonaną przez Wiktorię K., której w przygotowaniu pomagała pani Marta A. Natomiast nasz szkolny artysta plastyk Krzysztof B wykonał przepiękny plakat dotyczący wylosowanego przez nas kraju. Wszyscy nasi artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami, pyszna wadowicka kremówką oraz wspaniałymi nagrodami. Mamy nadzieję, że za rok również weźmiemy udział tak wspaniałym spotkaniu.