Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Bezpieczne ferie - spotkanie z policjantem, mł, asp. Sebastianem Goliczem.

W dniu 28.01.2019 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z mł.asp. Sebastianem Goliczem z  Komisariatu Policji w Radzionkowie. Podczas wizyty przeprowadzony został multimedialny apel dla młodszych uczniów naszej szkoły dotyczący bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Uczniowie zapoznani zostali z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze oraz korzyści noszenia ubrań posiadających elementy odblaskowe.
Uczniowie klas starszych natomiast mieli okazje wysłuchać wykładu na temat nie tylko związany z bezpieczeństwem podczas zbliżających się ferii zimowych, ale także uczestniczyć w pogadance i rozmowie o odpowiedzialności karnej osób nieletnich, zagrożeniach z jakimi młodzież może spotkać się w życiu codziennym. Omówiony został również problem agresji
i przemocy, a także o niebezpieczeństwach w sieci i Internecie.
Dziękujemy za poświęcony czas, za zaangażowanie oraz cenne rady i wskazówki. Liczy na kolejne spotkania.