Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

W piątek 22 marca uczniowie klasy VIII zet, III zet Gim. oraz klas I – II i III SPP wyjechali do Teatru Nowego w Zabrzu.

Krakowscy aktorzy przedstawili nam historię „Małego Księcia" w wersji musicalowej. „Mały Książę" Antoine Saint Exupery, to uniwersalne dzieło towarzyszące kolejnym pokoleniom. Dzieło niezwykłe, w którym każdy - dorosły i dziecko - odnajdą coś dla siebie. Historia chłopca odwiedzającego kolejne planety i odkrywającego siebie samego, niezmiennie urzeka prostotą i szczerością. To dzięki Małemu Księciu wciąż na nowo możemy odnajdywać w sobie dziecko. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy spektakl, w którym z grą aktorską łączyły się piosenki, animacje, a także elementy cyrkowe dopełniające treść przedstawienia. Aktorzy zabrali nas w świat pełen magii, wzruszeń, barwnych kostiumów, akrobacji, pełnych emocji piosenek;  w  podróż po wszechświecie, która prowadzi prosto do ukrytego w nas dziecka!