Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

W dniach 13 – 15 maja 2019 r. w MDK „Koszutka" w Katowicach odbywał się XVII Ogólnopolski Festiwal Ekspresji pod hasłem „Sztuka tworzenia".

Festiwal organizowany jest przez Uniwersytet Śląski oraz Akademię Muzyczną w Katowicach. W pierwszym dniu festiwalu przedstawiane były spektakle i prezentacje muzyczno-taneczne dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością. Kolejnego dnia odbywała się Sesja Naukowa w Bibliotece Śląskiej, a na zakończenie festiwalu prezentowano spektakle dziecięce i młodzieżowe oraz spektakle
w wykonaniu studentów Arteterapii i Muzykoterapii. Nie zabrakło na festiwalu naszych uczniów. Zespół „Dzwoneczki" wspaniale zaprezentował się ze swoim układem ruchowym do muzyki Fryderyka Chopina pt. „Niepodległość".