Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

30 maja 2019 roku dzięki naszemu wspaniałemu sponsorowi mogliśmy przeżyć wspaniały czas podczas V Turnieju z okazji Dnia Matki.

Jak corocznie, tak i w tym roku przywitaliśmy nowe zawodniczki. Bardzo nas to cieszy. Tradycyjnie odbyło się to w OceanClub w Tarnowskich Górach przy słodkim poczęstunku, kawie, herbacie i zimnych napojach mamy wraz ze swymi dziećmi mogły wymieniać swe wrażenia, przemyślenia tak w zakresie gry w kręgle, jak i na inne interesujące je tematy. Tę część imprezy koordynowała Pani Basia. Po doskonałych rzutach a po całej właściwej grze i pod okiem głównego sędziego Pani Mileny wyłoniła się zwycięska trójka.

Zdobywczynią brązowego medalu została mama Wojtka, srebrnego medalu – mama Kasi zaś złoty medal wraz ze statuetką Mistrzyni trafił w ręce mamy Darii. Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i każdej mamie życzymy smacznej konsumpcji okolicznościowe bombonierki. Zapraszamy już teraz do uczestnictwa w VI turnieju w roku przyszłym.