Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Tradycyjnie już w miesiącu październiku obchodziliśmy w naszej szkole Święto Bibliotek Szkolnych.

W ramach tych obchodów w naszej bibliotece odbywały się zajęcia czytelnicze, biblioterapeutyczne, podczas których uczniowie korzystali z nowości książkowych zakupionych w ostatnim czasie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Z tej okazji zorganizowane zostały również dwa konkursy plastyczno-techniczne: „Baśń przeczytałem, ilustrację narysowałem”, „Zakładka do mojej książki”.
Konkursy cieszyły się ogromną popularnością. Ich uczestnicy wykazali się pomysłowością i prawdziwym kunsztem artystycznym.
W konkursie: „Baśń przeczytałem, ilustrację narysowałem” zaszczytne, I miejsce zdobyli: Wiktoria K. (klasa I-IIISP), Kacper Sz. (klasa IV zet), Julia M. (klasa I-IIISP). Pozostali uczestnicy tego konkursu odebrali wyróżnienia.
W konkursie: „Zakładka do mojej książki” zaszczytne, I miejsce zdobyli: Oliwer M. (klasa VIISP), Agata S. (klasa III zet G), Wojciech M. (klasa III zet G). Pozostali uczestnicy konkursu odebrali wyróżnienia.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i nauczycielom, którzy ich wspierali
oraz pomagali w wykonywaniu przepięknych prac plastycznych.
Teraz przed nami Święto Pluszowego Misia!