Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Zajęcia czytelniczo-plastyczne „Już wkrótce Święta Wielkanocne”.

W dniu 4 kwietnia br. uczniowie kl. II Szkoły Podstawowej zostali zaproszeni przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzionkowie do wzięcia udziału w zajęciach czytelniczo-plastycznych, których tematyką były przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
Dzieci wysłuchały fragmentów książki, które opisywały zwyczaje związane z przygotowaniami świątecznymi. Następnie wykonywały prace plastyczne, które polegały m.in. na malowaniu farbami gotowych, świątecznych form gipsowych. Pomysły i kolorystyka zachwyciły opiekunów i organizatorów tego wydarzenia.

Bardzo serdecznie dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radzionkowie za zaproszenie i czekamy na kolejne spotkanie.