Facebook

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Już po raz dziesiąty, w dniu 7 kwietnia 2017 r., reprezentacja naszej Szkoły (Bartłomiej Bojanowski, Laura Kuna, Nikola Bąk, Natalia Spałek, Weronika Krysztof) wzięła udział w zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piekarach Śląskich Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim: „Zobacz, jaki jestem zdolny”, który w tym roku odbywał się pod hasłem: „Po szerokim polu modra Wisła płynie”. W swoim zamierzeniu konkurs miał wyzwalać w uczestnikach satysfakcję i radość płynącą z recytacji, a tym samym wyrażenia siebie.
Uczniowie naszej szkoły pięknie przygotowali wiersze poświęcone naszej największej rzece Wiśle. Miło nam poinformować, że wyróżnienie specjalne w tym Konkursie zdobył uczeń kl. II gimnazjum – Bartłomiej Bojanowski, któremu bardzo serdecznie gratulujemy!!!

 

Więcej informacji o Konkursie oraz galerię fotografii możecie zobaczyć na stronie internetowej Urzędu Miasta Piekary Śląskie oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piekarach Śląskich):
http://www.piekary.pl/news,article,1873,jubileusz_konkursu_%E2%80%9Ezobacz_jaki_jestem_zdolny
http://www.biblioteka.piekary.pl/konkursy/zobacz-jaki-jestem-zdolny/n,x-edycja-pod-haslem-po-szerokim-polu-modra-wisla-plynie

Za udostępnienie zdjęć w naszej galerii dziękujemy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piekarach Śląskich.