Facebook

Gościmy

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Świetnie spisali się Nasi Uczniowie w rozegranym 24 maja w Bytomiu Bobrku turnieju "Sport i zabawa".

W turnieju sprawnościowym startowały sześcioosobowe drużyny z Zabrza, Bytomia, Bytomia Bobrka i Radzionkowa. Zdecydowanie wygraliśmy klasyfikację zespołową, a prawdziwym objawieniem zawodów okazał się Adam Lukawski!!!
Spośród czterech konkurencji indywidualnych Adaś wygrał – dwie /rzut piłką lekarską i trójskok z miejsca/. W biegu na 60 metrów i w konkursie rzutów do kosza był trzeci. Wojtek Pidzik był trzeci w trójskoku.

"Złota Drużyna" wystąpiła w składzie:

  • Barbara Krysztof,
  • Piotr Suchanek,
  • Adrian Mańczyk,
  • Krystian Porębski,
  • Wojtek Pidzik,
  • Adam Lukawski.

Fotorelacja z turnieju dostępna jest w naszej galerii.