Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

W listopadzie klasy I –II –III wybrały się na wycieczkę do Sali Zabaw w Ogrodzie Śląskim w Świerklańcu.

Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja dzieci, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.
Pierwszym punktem dnia było zwiedzenie sklepu zoologicznego, w którym mogliśmy zobaczyć małpy, lemury katta, duże papugi – Ary, szalone wiewiórki, legwany czerwone czy węże. W kolejnym punkcie nakarmiliśmy karpie Koi. Ostatnim, głównym punktem dnia była zabawa w sali zabaw. Prawie dwie godziny zabawy w sali, w której znajdowały się różnorodne przeszkody i miejsca do aktywności, minęły nam bardzo szybko. Po tak intensywnie spędzonym czasie uśmiech z twarzy dzieci nie zniknął do końca dnia.