Facebook

BohaterON

Gościmy

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Już po raz kolejny, uczniowie kl. I BS, IISPP, IVzet, IIIGzet, VIIIzet w terminie: 24.05.-31.05.2019r. uczestniczyli w tygodniowym pobycie w nadmorskiej miejscowości Sianożęty.

Spędziliśmy niezapomniane i pełne wrażeń chwile, podczas których odpoczywaliśmy na plaży i zwiedzaliśmy okoliczne miejscowości: Kołobrzeg (uczestniczyliśmy w morskim rejsie statkiem oraz zwiedziliśmy miasto), Gąski („zdobyliśmy” latarnię morską), Ustronie Morskie. Byliśmy również na basenie i na kręglach.
Każdą wspólną chwilę spędzaliśmy na wspaniałej plaży, korzystając tym samym z cudownej, słonecznej pogody, która towarzyszyła nam podczas całego pobytu.
Niestety czas szybko płynie, ale w naszej pamięci pozostaną miłe wspomnienia.
Za udzielone wsparcie i pomoc w organizacji wyjazdu dziękujemy naszym wspaniałym sponsorom, wspierającym nas mamom, całej obsłudze Ośrodka „Jantar”, oraz pani Ani i Anecie i – za cierpliwość, życzliwość i zaangażowanie w opiekę nad uczestnikami wyjazdu.
Wszystkim BARDZO DZIĘKUJEMY!

Ps. Więcej fotografii z wyjazdu znajdziecie w naszej internetowej galerii.

Czasem nie wiem, czy to sen, czy jawa
gdy siedzę nad brzegiem morza
i widzę  ten cud natury
i piękne zachody słońca
a także błękit nieba
zlewający się z naszym Bałtykiem