III b ZET SP

wychowawca: M. Wojtas

Agnieszka Nowak – ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – klasa III b ZET SP
Data zajęć: 23. 06. 2020 r.
Temat zajęć: Kartka z kalendarza – Dzień Ojca.

Zapraszam Cię do zaznajomienia się z propozycjami, niosącymi pomysły na wykonanie kartki dla Taty https://liblink.pl/ThgPRJfjaG i przejęcia inicjatywy w jej powstaniu. Poproś Mamę o pomoc w umieszczeniu na niej życzeń, radując się wspólnie letnim świętowaniem.
Powodzenia!
Agnieszka Nowak

RELIGIA- EWA PIONTEK.
DATA 23.06.
TEMAT : JEZUS I JA NA WAKACJACH.

Drodzy uczniowie, zbliżają się wakacje- czas odpoczynku. Przeżywamy je razem z Bogiem. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.
Polecenie nauczyciela:
proszę obejrzeć filmik o wakacyjnych przygodach, a następniezapoznać się z zasadami bezpiecznego spędzania wakacji.

https://liblink.pl/f2RTHGcwRf

https://liblink.pl/WN3TjYyNwY

Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
Wybierz dowolny temat. Baw się i ćwicz.
miniminiplus.pl/madre-zabawy/filmy/warsztaty-sensoryczne  Warsztaty sensoryczne (wykonaj piasek kinetyczny  oraz ciecz nienewtonowską….
Spróbuj ćwiczyć rysowanie.  
https://liblink.pl/OOlIMjFw5b Ćwicz rysowanie. Uczymy sie rysować samochód.
https://liblink.pl/eYNN1v1vDv Ćwicz rysowanie. Uczymy sie rysować rakietę.
https://liblink.pl/LBi2UVsEwi Ćwicz rysowanie. Uczymy sie rysować zamek.
https://liblink.pl/kbBFg8TOwb . Ćwicz rysowanie. Uczymy sie rysować psa.
https://liblink.pl/XrqNwi4suF Ćwicz rysowanie. Uczymy sie rysować buzię.
https://liblink.pl/d785c1KaTz Ćwicz rysowanie. Uczymy sie rysować latawiec.

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
Wybierz dowolny temat. Baw się i ćwicz.
epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna (ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane przez lektora (wybierz Klasa 1 – Lato, kliknij po lewej stronie chmurkę – spis treści, kliknij pszczółkę i wybierz Blok 29 Jacy jesteśmy.
Kliknij auto. Temat 141. Nie lubię skarżyć. … Moduł 1. A bo Julka to…. (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora Dowiedz się, że nieładnie jest skarżyć kliknij głośnik i posłuchaj wiersza ekran możesz powiększyć). Moduł 3. (kliknij głośnik po lewej stronie, usłyszysz głos lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie). Moduł 4 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, na górze kliknij głośnik, obejrzyj ilustrację. Policz produkty na każdej półce), Moduł 5 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ) Moduł 6 kliknij głośnik usłyszysz głos lektora. Kliknij na spis treści.
Kliknij misia. Temat 142. Dziecięce przechwałki. Moduł 1. Eron – zawsze naj…(kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik na górze ekranu i posłuchaj wiersza ekran możesz powiększyć). Moduł 3 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ), Moduł 4. kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ), Moduł 5. kliknij głośnik usłyszysz głos lektora. Kliknij na spis treści.
Kliknij w puzzle. Temat 144. Muszę się myć. . Moduł 1.  Umyjek i Nieumyjek. (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik na górze ekranu i posłuchaj polecenia, obejrzyj obrazek). Moduł 3. (kliknij po lewej stronie usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik i posłuchaj opowiadania ekran możesz powiększyć). Moduł 4. kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ), Moduł 5. kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj dwa zadania, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ). Moduł 5. kliknij głośnik usłyszysz głos lektora. Kliknij na spis treści.

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

Witam, zapraszam Was do zabawy w wybieranie literek i dopasowanie ich do obrazków. Ćwiczenie to utrwali w Was umiejętność posługiwania się myszką oraz pisania i czytania. Powodzenia!

Agnieszka Nowak – ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – klasa III b ZET SP
Data zajęć: 02. 06. 2020 r. oraz 09. 06. 2020 r.
Temat zajęć: Z kamerą wśród pszczół. Moja pszczoła z kółek.

Zapraszam Cię do obejrzenia krótkich filmów:
– https://liblink.pl/ddEOmA51tD
– https://liblink.pl/q15SoAQdAf
– https://liblink.pl/KbbKYZww3y .
Po ich obejrzeniu popatrz do załącznika. Postępując według instrukcji staniesz się twórcą pracy, ukazującej bohaterkę tych filmów: pszczołę. Może będzie ich kilka?
Powodzenia!
Agnieszka Nowak

Karta pracy

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-5. Muzyczna zabawa. Temat: Dzisiaj jedziemy do Chin. Rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek Wykonanie wachlarza. Śpiewanie piosenek z elementami tanecznymi.

Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
Spróbuj ćwiczyć rysowanie.  
https://liblink.pl/CHGwTuTxXY Rysuj z nami piosenka
https://liblink.pl/N2hYBkH05a Rysuj z Myszką w Paski – Kot – odc. 101
https://liblink.pl/nWtbXoZEau Rysuj z Myszką w Paski – Jabłko – odc.96
https://liblink.pl/6HfaIpB8JX Rysuj z Myszką w Paski – Ptaszek – odc. 119
…………………………………………………………

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 2.06.2020

Temat: Zabawa z komputerem.

Zapraszam Was  na stronę, gdzie możecie rozwiązać guiz komputerowy i wykonać inne zadania w ramach edukacji informatycznej. Zdjęcie można wysłać wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

 

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

RELIGIA – EWA PIONTEK
DATA 2.06- 5.06
TEMAT: PAN JEZUS JEST MOIM SKARBEM.
Drodzy uczniowie, niedziela jest szczególnym dniem spotkania z Jezusem. W tym tygodniu zapraszam was do obejrzenia krótkiego filmu o tym ważnym dniu.
https://liblink.pl/lQ5Pt90Ii1

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 26.05.2020

Temat: Łączenie Edytora tekstu i grafiki – WordPad.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym nagrałem jak w edytorze tekstu WordPad wstawić grafikę z edytora grafiki Paint . Spróbujcie otworzyć program i wstawić tam jakiś rysunek z Painta. 

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Można także wysłać do mnie zapisany plik w WordPadzie.

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

…………………………….

Agnieszka Nowak – ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – klasa III b ZET SP
Data zajęć: 26. 05. 2020 r.
Temat zajęć: Kartka z kalendarza – Dzień Matki.

Zapraszam do obejrzenia filmu, niosącego pomysły na wykonanie świątecznej kartki dla Mamy: https://liblink.pl/TBRHEgl81U i przejęcia inicjatywy w jej powstaniu.
Powodzenia!
Agnieszka Nowak

RELIGIA EWA PIONTEK
DATA : 26.05.-29.05.
TEMAT: WYRAŻAM MIŁOŚĆ DO MOJEJ MAMY.

Witam bardzo serdecznie, w tym tygodniu lekcje religii poświęcone są naszym Mamom. Bardzo proszę wykonać polecenia z katy pracy nr 54.
Zachęcam również do obejrzenia krótkiego filmiku.
https://liblink.pl/MmKhExVRHf

Załącznik 

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-3 . Muzyczna zabawa. Temat: Dziki Zachód. Rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek Wykonanie zabawki- konik. Śpiewanie piosenek z elementami tanecznymi.

Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
https://liblink.pl/9U3r0Ksl2W
Podziel równo – podziel elementy tak, aby po obu stronach ekranu było ich tyle samo.
Bąbelki – zbieraj bąbelki, łacąc ze sobą dwa bąbelki w linii prostej – poziomej lub pionowej.
Dopasuj cień – znajdź cień przedmiotu który zobaczysz na ekranie.
Kolory – wskaż przedmiot w danym kolorze.

Zajęcia rozwijające kreatywność – Jan Jagieła 

 

materiał na zajęcia w dniu: 19.05.2020

Temat: Edytor tekstu. WordPad.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym nagrałem jak otworzyć program do pisania WordPad . Spróbujcie otworzyć program i napisać w nim jakieś zdanie, a  następnie zmienić rodzaj czcionki, wielkość liter, kolor, pogrubić, pochylić i podkreślić.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Można także wysłać do mnie zapisany plik w WordPadzie.

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

RELIGIA – EWA PIONTEK

DATA : 19.05-22.05.

TEMAT: PAN JEZUS WSTĘPUJE DO NIEBA.

Witam was bardzo serdecznie . Pan Jezus po swoim zmartwychwstaniu przebywał na ziemi przez 40 dni potem wstąpił do nieba, aby nam przygotować miejsce. proszę z dzieckiem obejrzeć ilustrację mówiącą o tym wydarzeniu i wykonać polecenia na str. 94- 95.

Karta pracy

Agnieszka Nowak – ZAJECIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – klasa III b ZET SP
Data zajęć: 12. 05. 2020 r. oraz 19. 05. 2020 r.
Temat zajęć: Posłańcy wiosny. Kolorowe kompozycje z wykorzystaniem modeli kwiatów i ptaków.

Do zajęć dołączona karta pracy, podzielona na dwie części: 1-2 (kwiaty) oraz 3-4 (ptaki).
Wypełnij kolorami szablonowe wzory kwiatów. Wykorzystaj obrazy: https://liblink.pl/p9UfMZFhp2 .
Wypełnij kolorami szablonowe wzory ptaków. Wykorzystaj obrazy: https://liblink.pl/ZxPRFGeycq .
Jeżeli uda Ci się rozszyfrować modele kwiatów i ptaków, wpisz ich nazwy w uzupełnionej karcie pracy.
Powodzenia! Pozdrawiam Was i Rodziców!

Karta pracy
Agnieszka Nowak

Zajęcia rozwijające kreatywność – Jan Jagieła

Witam od 12 maja na nowo wracają zajęcia rozwijające kreatywność poprzez edukację informatyczną dla tej klasy. Przekazuję materiał na zajęcia w dniu: 12.05.2020

Temat: Edytor tekstu. Notatnik.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym nagrałem jak otworzyć program do pisania Notatnik . Spróbujcie otworzyć program i napisać w nim swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. A następnie zapisać plik na pulpicie.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Można także wysłać do mnie zapisany plik w notatniku.

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-2 . Muzyczna zabawa. Temat: Dzisiaj jedziemy do Meksyku. Rozwiązuj zagadki, śpiewaj piosenki, wykonaj zabawkę meksykańską balero, zaśpiewaj piosenkę z elementami tanecznymi.

Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
https://liblink.pl/Sega8oeNFD
Zabawa w pary 2 – połącz ze sobą dwa takie same przedmioty
Mały ogrodnik – wybierz kwiat który chcesz posadzić
Kształty – wskaż przedmiot, który swoim wyglądem przypomina kwadrat, koło, prostokąt lub trójkąt
Sortowanie – nauka sortowania; owoce, warzywa, zwierzęta, latające, grzyby, transport, słodycze, do jedzenia, ostre, żywe

Religia

TEMAT: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II.

DATA:12.05-15.05.
W związku ze zbliżającą się 100 rocznicą urodzin papieża Jana Pawła II
zapraszam do obejrzenia filmu o tym wielkim Polaku.

https://liblink.pl/uzsLhDtowI

Zadanie dla chętnych: proszę wśród kart pracy poszukać str. 125 i wykonać znajdujące się tam polecenie.

karta pracy

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
miniminiplus.pl/gry
Zagubione kształty (Rybka i jej Przyjaciele szukają przedmiotów o podobnym kształcie. Poszukaj ich razem i zobacz gdzie sie skryły…)
Połącz kropki – Przygody Rybki Mini Mini.
Warzywne opowieści – połącz punkty (Połącz punkty i zobacz jaki odkryje się przed Tobą obrazek z bajki Warzywne opowieści – w domu).
Warzywne opowieści – labirynt (Znajdź drogę w labiryncie, zbieraj bonusy. Tym razem w grze będą Ci towarzyszyć bohaterowie bajki Warzywne opowieści)

Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
miniminiplus.pl/myszka -w-paski
Myszka w paski to pomocne zwierzątko, które bawi i uczy.
Rysuj z Myszką w Paski 2 – odc.34
Rysuj z Myszką w Paski – Ślimak – odc.46
Rysuj z Myszką w Paski 2 – odc. 64
Zagadki Myszki w Paski 2 – odc. 4
Zagadki Myszki w Paski 2 – odc. 39
Zagadki Myszki w Paski 2 – odc. 34

TEMAT: NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
DATA : 5.05. – 8.05. 2020.

Witam bardzo serdecznie. Rozpoczął się maj, najpiękniejszy miesiąc roku, który poświęcony jest Maryi. Oddajemy Jej cześć uczestnicząc w nabożeństwach majowych.zapraszam was na katechezę wirtualną poświęconą Maryi i nabożeństwu ku Jej czci.

https://liblink.pl/WxLPu7mwNa

Agnieszka Nowak – ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – klasa III b ZET SP
Data zajęć: 28. 04. 2020 r. oraz 05. 05. 2020 r.
Temat zajęć: Wirtualna podróż w galaktykę. Nasz Układ Słoneczny.

Zachęcam do obejrzenia dwóch filmów, poprzez które będziecie uczestniczyć w wirtualnej podróży w tę część galaktyki, jaką jest Układ Słoneczny. Poznacie jego najważniejsze elementy – jednym z nich jest Ziemia, nasza planeta. Dowiecie się o ruchach Ziemi i ich następstwach. Tymi filmami są:
1) Nasz Układ Słoneczny, o Słońcu i planetach dla dzieci – https://liblink.pl/1NwdnYolf4
2) Paxi – Dzień, noc i pory roku – https://liblink.pl/V8Ea2B8j03
Może – z pomocą Rodziców – uda Wam się skonstruować model Układu Słonecznego, wykorzystując kartkę z bloku technicznego, kolorową włóczkę i plastelinę?!
Powodzenia! Pozdrawiam Was i Rodziców!
Agnieszka Nowak

Religia

TEMAT: Jezus zmartwychwstały zaprasza nas do swojego stołu.
DATA:27.04.
zadanie podane w załączniku.

Karta pracy

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
Temat: Mamy dobry humor.
epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna (ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane przez lektora, wykonuj zadania, które nie sprawiają Ci trudności)
E-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej
edukacja wczesnoszkolna klasa 1 Wiosna 1, klikając kursorem na menu możesz rysować na podanym obrazku, wypełniać kolorem, zmieniać, gumować, pisać i wstawiać tekst na dowolną przestrzeń obrazka (przyciskając kursywą (Aa).
– Kliknij po lewej stronie ptaszka (Blok 23. Mamy dobry humor). Wykonaj zadania/polecenia.
1.   Kliknij nożyczki. Temat 118. Moduł 1. Czarujemy (posłuchaj lektora (Anima magikiem), kliknij kolejny Moduł 2 (kliknij głośnik posłuchaj lektora, na czym polega praca magika?), kliknij Moduł 3 (kliknij robota i głośnik usłyszysz czytanie lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne 4 zadania czytane przez lektora), kliknij na moduł 4 (kliknij w głośnik posłuchaj lektora), kliknij na Moduł 5 (kliknij dziewczynkę usłyszysz lektora, posłuchaj, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadania, możesz wybrać poziom trudności łatwy lub trudny), kliknij na Moduł 6 (posłuchaj lektora).
2. Kliknij auto. Temat 119. Układamy zaklęcia. Moduł 1. (kliknij głośnik Abrakadabra, hokus-pokus… usłyszysz głos lektora), Moduł 2 (kliknij robota usłyszysz lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie czytane przez lektora), Moduł 3 (kliknij robota i usłyszysz głos lektora), Moduł 4 (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj 4 kolejne zadania), Moduł 5 (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora).
3. Kliknij misia. Temat 120. Gdyby ludzie potrafili czarować… Moduł 1. Kopalnia w pokoju Zgrzyciaków. (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik i posłuchaj opowiadania ekran możesz powiększyć), Moduł 3. (kliknij chłopca, usłyszysz głos lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie), Moduł 4 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz głos, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne 4 zadanie, klikaj głośnik, otrzymasz polecenia do wykonania), Moduł 5 (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora).
Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
Temat: Piraci.
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-1 . Muzyczna zabawa. Temat: Piraci. Rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek, wykonanie lunety z elementów papierowych, śpiewanie piosenek z elementami tanecznymi.

Agnieszka Nowak – ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KREATYWNOŚĆ – klasa III b ZET SP
Data zajęć: 21. 04. 2020 r.
Temat zajęć: Dzień Ziemi.

Pozdrawiam Was, jak i Rodziców. Przesyłam kartę pracy, związaną z Dniem Ziemi, przypadającym 22 kwietnia. Proszę o jej uzupełnienie.
Powodzenia!

Karta pracy
Agnieszka Nowak

Religia

Temat : Jezu, ufam Tobie- niedziela miłosierdzia Bożego.
Data 20. 04.- 23.04.

Witam serdecznie rodziców i uczniów. W tym tygodniu zapraszam na katechezę wirtualną. link do katechezy poniżej.

https://liblink.pl/6cxiCE8qNi

Religia

Temat: Wielkanocny dzwon głosi radość. Data 15.04.
Witam was bardzo serdecznie. Ciesząc się radością Świąt Wielkanocnych zapraszam was do zapoznania się z treścią katechezy zamieszczonej w podręczniku( kartka z podręcznika i karta pracy w załącznikach).Proszę o wykonanie ćwiczenia z karty pracy.

Karta pracy 1

Karta pracy 2
Pozdrawiam . Ewa Piontek.

Religia- Ewa Piontek

Zadania na 7-8. 04. 2020
Temat : Grób Jezusa odwiedzamy, na modlitwie przy Nim Trwamy.
Proszę z podręcznika (dołączony w załączniku)wykonać polecenia ze str. 80-81. temat 38.
Piontek Ewa.

Załącznik

Rewalidacja indywidualna: Maria Szefer

Materiały do realizacji na rewalidacji indywidualnej 

padlet.com/mariaszefer/rewalidacja


wychowawca: M. Wojtas

Zajęcia rozwijające kreatywność – Joanna Bulska  III b ZET SP
Temat: Wiosenne porządki.
www.miniminiplus.pl/gry Wiosenne porządki (należy posegregować śmieci i umieścić je we właściwych pojemnikach na odpadki , a następnie zaprojektuj wygląd ogródka.

Zajęcia rozwijające kompetencje – Joanna Bulska  III b ZET SP
Temat: Wiosenna pobudka.
epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna (ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane przez lektora, wykonuj zadania, które nie sprawiają Ci trudności)
E-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej
edukacja wczesnoszkolna klasa 1 Wiosna 1, klikając kursorem na menu możesz rysować na podanym obrazku, wypełniać kolorem, zmieniać, gumować, pisać i wstawiać tekst na dowolną przestrzeń obrazka (przyciskając kursywą (Aa).
– Kliknij po lewej stronie konewkę (Blok 22. Witamy wiosnę). Wykonaj zadania/polecenia.
1. Kliknij balonik. Wiosenna pobudka (posłuchaj opowiadania, przeciągnij karteczki z wyrazami na odpowiednie drzewa, skorzystaj z kalkulatora i ułóż klocki).
2. Kliknij puzzle. Wiosenne kwiaty (obejrzyj zdjęcia, obejrzyj planszę i posłuchaj informacji, połącz zdjęcia kwiatów z ich nazwami)
3. Kliknij kostkę. Przylatują ptaki (obejrzyj zdjęcia, słuchaj zdań i wskazuj odpowiednie zdjęcia, obejrzyj film)
4. Kliknij serduszko. Wiosenna garderoba (słuchaj to co czyta lektor, obejrzyj ilustrację, przeciągnij do pudełek obrazki z nazwami zawierającymi głoskę ł, wpisz do tabeli liczbę każdego z elementów ułożonych na łóżkach)

Anna Szot, Agnieszka Dudała
Zajęcia logopedyczne
30.03-03.04
Materiały  dla uczniów klas I-II-III b SP, III zet SP, V zet SP. Zachęcamy także wszystkich zainteresowanych do skorzystania!

1. Gimnastyka buzi i języka – ćwiczenia wykonuj przed lustrem lub z użyciem kostki i pionków wykorzystaj jak grę planszową. Kto pierwszy dotrze do mety??
https://liblink.pl/OiBlDjxuTI

2. Ćwiczenia oddechowe – klikając na żółte pola odkryjesz ciekawe pomysły na trening oddechu. Do dzieła!
https://liblink.pl/xYy918AUxs

3. Co słychać w domu? – Wsłuchaj się w dźwięki domu. Powiedz, jakie sprzęty i przedmioty wydają dźwięki. Czy potrafisz je naśladować?

Pozdrawiamy
Anna Szot
Agnieszka Dudała

Pani Milena Wojtas

Wychowanie fizyczne dla moich klas i nie tylko 🙂
Zachęcam do zabawy:
https://wordwall.net/pl/resource/893767/wychowanie-fizyczne/wf-online-w-domu-ćwiczenia

Kto lubi aerobik i taniec?? :
https://www.youtube.com/watch?v=_xE6BL3m3nk
https://www.youtube.com/watch?v=JLuCRdA2yGI
https://www.youtube.com/watch?v=fsMjWm4AQVg

Trzymajcie się zdrowo.
Pozdrawiam Milena Wojtas

Zajęcia -dla klasy III ZET SP,  Joanna Bulska
       epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna 
(ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane 
przez lektora)
•       E-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej
edukacja wczesnoszkolna klasa 1 Wiosna
www.miniminiplus.pl/gry
– zagubione kwiaty
– kolorowe figury
– podziel równo
– Nooddy puzzle
Jakie zwierze słyszysz
– Porady Strażaka Sama; Prąd – porady Strażaka Sama, Jak zachowywać 
się w kuchni.

Zajęcia z kreatywności – Jan Jagieła

Proponuję ćwiczenie utrwalające znajomość klawiatury oraz liter i cyfr na klawiaturze.

Ćwiczenia oraz gry edukacyjne można znaleźć pod adresem:

www.pisupisu.pl/

Temat: Dźwięki przyjazne dla ucha.

W ramach zajęć uczniowie na stronie zagrają w grę edukacyjną która pozwoli im poznawać budowę klawiatury instrumentów klawiszowych oraz wyboru głosów i dopasowywanie ich do zwierząt.

Temat: Wiosna 

W ramach zajęć proponuję uczniom skorzystanie z kolorowanki, aby ucieszyć się nadchodzącą wiosną.

Powodzenie – Jan Jagieła

Pani Maryla Szefer


padlet.com/mariaszefer/rewalidacja
Dziękuję i pozdrawiam Maryla

Skip to content