I-II-III a SP

wychowawca: M. Jasionek

 

Edukacja Informatyczna – Jan Jagieła

Witam, na ostatnie zajęcia proponuję porządki w komputerze. Szczegółowy filmik pomaga nam to zrobić profesjonalnie. My jednak wystarczy jak usuniemy z pulpitu, czy innej lokalizacji własne (stworzone przez siebie) niepotrzebne już pliki i foldery i wrzucimy je do kosza.

Życzę udanych wakacji i do zobaczenia!

_____________________________

Natalia Szczęsna – JĘZYK ANGIELSKI – I-II-III A SP – 22.06- 26.06.2020r.

https://liblink.pl/UzcVYrmXog

_________________________

RELIGIA  – EWA PIONTEK
DATA: 21.06
TEMAT:NASZE WAKACJE Z BOGIEM.

Drodzy uczniowie, zbliżają się wakacje- czas odpoczynku.Przeżywamy je razem z Bogiem. Pamiętamy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.
Polecenie nauczyciela:
-obejrzyj film o wakacyjnych przygodach
-wykonaj zadanie z karty pracy.

https://liblink.pl/JvWzLzjVTa_

załącznik

_______________________________

 

Zajęcia świetlicowe Joanna Bulska – I-II-III b SP
Wybierz dowolny temat. Baw się i ćwicz.
epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna (ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane przez lektora (wybierz Klasa 1 – Lato, kliknij po lewej stronie chmurkę – spis treści, kliknij pszczółkę i wybierz Blok 29 Jacy jesteśmy.
Kliknij auto. Temat 141. Nie lubię skarżyć. … Moduł 1. A bo Julka to…. (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora Dowiedz się, że nieładnie jest skarżyć kliknij głośnik i posłuchaj wiersza ekran możesz powiększyć). Moduł 3. (kliknij głośnik po lewej stronie, usłyszysz głos lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie). Moduł 4 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, na górze kliknij głośnik, obejrzyj ilustrację. Policz produkty na każdej półce), Moduł 5 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ) Moduł 6 kliknij głośnik usłyszysz głos lektora. Kliknij na spis treści.
Kliknij misia. Temat 142. Dziecięce przechwałki. Moduł 1. Eron – zawsze naj…(kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik na górze ekranu i posłuchaj wiersza ekran możesz powiększyć). Moduł 3 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ), Moduł 4. kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ), Moduł 5. kliknij głośnik usłyszysz głos lektora. Kliknij na spis treści.
Kliknij w puzzle. Temat 144. Muszę się myć. . Moduł 1.  Umyjek i Nieumyjek. (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik na górze ekranu i posłuchaj polecenia, obejrzyj obrazek). Moduł 3. (kliknij po lewej stronie usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik i posłuchaj opowiadania ekran możesz powiększyć). Moduł 4. kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ), Moduł 5. kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz polecenie, , kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj dwa zadania, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie, kliknij po prawej stronie krzyżyk ). Moduł 5. kliknij głośnik usłyszysz głos lektora. Kliknij na spis treści.

RELIGIA  – EWA PIONTEK
DATA: 15.06.
TEMAT: PAN JEZUS PRZEBYWA W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE.
Drodzy uczniowie, obchodziliśmy Uroczystość Bożego Ciała, czyli święto Pana Jezusa, który zamieszkał wśród w Bożym Chlebie.
zapraszam was do obejrzenia krótkiego filmu poświęconemu obecności Pana Jezusa wśród nas.
https://liblink.pl/JQFr0is5uQ

_____________________

Natalia Szczęsna – JĘZYK ANGIELSKI – I-II-III SP A – 15.06.2020r.

https://liblink.pl/AfybjNGWYT

……………………………………………..

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

Witam, zapraszam Was do zabawy w wybieranie literek i dopasowanie ich do obrazków. Ćwiczenie to utrwali w Was umiejętność posługiwania się myszką oraz pisania i czytania. Powodzenia!

………………………………………………

Sylwia Kulesza
kl. I-II-III a SP edukacja muzyczna 10.06
https://liblink.pl/DBK88bE4yC

…………………………………………………………….

RELIGIA – EWA PIONTEK

DATA:8.06.2020.

TEMAT: BOŻE CIAŁO – Z PANEM JEZUSEM IDZIEMY PRZEZ ŻYCIE.

Kochani uczniowie, w czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli BOŻE CIAŁO. Tego dnia szczególnie dziękujemy Panu Jezusowi, że został z nami pod postacią CHLEBA I WINA. Zapraszam was do obejrzenie krótkiego filmu o tym ważnym Święcie.
https://liblink.pl/I7QcaAgbiu

………………………………………………..

Zajęcia świetlicowe Joanna Bulska – I-II-III a SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-5. Muzyczna zabawa. Temat: Dzisiaj jedziemy do Chin. Rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek Wykonanie wachlarza. Śpiewanie piosenek z elementami tanecznymi.

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 2-3.06.2020

Temat: Zabawa z komputerem.

Zapraszam Was  na stronę, gdzie możecie rozwiązać guiz komputerowy i wykonać inne zadania w ramach edukacji informatycznej. Zdjęcie można wysłać wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

 

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

…………………………….

Sylwia Kulesza
kl. I-II-III a SP edukacja muzyczna 03.06
https://liblink.pl/DBK88bE4yC

………………………………

RELIGIA  –  EWA PIONTEK

DATA 1.06. – 3.06.

TEMAT: DOBRE SERCE JEZUSA ŻRÓDŁEM MIŁOŚCI I DOBROCI.

Drodzy uczniowie, Pan Jezus z miłości do nas umarł na krzyżu. Żołnierz włócznią przebił Jego Serce, a wtedy wypłynęły krew i woda. Odwdzięczamy się za Jego miłość uczestnicząc w nabożeństwach czerwcowych.
Polecenie nauczyciela: proszę obejrzeć kartę pracy nr 55, str 112-113 i wykonać znajdujące się tam polecenia.

załącznik

……………………………..

Natalia Szczęsna – JĘZYK ANGIELSKI – I-II-III SP A (od Pani Marzeny) – 01.06- 05.06.2020r.

https://liblink.pl/aDY2iquNYW

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 27.05.2020

Temat: Łączenie Edytora tekstu i grafiki – WordPad.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym nagrałem jak w edytorze tekstu WordPad wstawić grafikę z edytora grafiki Paint . Spróbujcie otworzyć program i wstawić tam jakiś rysunek z Painta. 

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Można także wysłać do mnie zapisany plik w WordPadzie.

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

…………………………….

Zajęcia świetlicowe Joanna Bulska – I-II-III a SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-3 . Muzyczna zabawa. Temat: Dziki Zachód. Rozwiązywanie zagadek, śpiewanie piosenek Wykonanie zabawki- konik. Śpiewanie piosenek z elementami tanecznymi.

………………………………………

Natalia Szczęsna – JĘZYK ANGIELSKI – I-II-III SP A (od Pani Marzeny) – 25.05- 29.05.2020r.

https://liblink.pl/AangsBwMg7

……………………………………………………

Sylwia Kulesza
kl. I-II-III a SP edukacja muzyczna 27.05
https://liblink.pl/DBK88bE4yC

RELIGIA – EWA PIONTEK
DATA: 25.05.-28.05.

TEMAT: DUCH ŚWIĘTY- PIERWSZY DAR UWIELBIONEGO PANA JEZUSA.

Witam was bardzo serdecznie. Pan Jezus przed swoim wniebowstąpieniem zapewnił nas, ze nie zostawi nas samymi, że pośle mam kogoś kto będzie nam pomagał i nas umacniał. Kim jest obiecany Pocieszyciel dowiecie się na dzisiejszej lekcji wykonując zadanie z karty pracy.

 

ŚWIETLICA    18.05.2020-22.05.2020   Marzena  Jasionek
TEMAT: Lecimy w kosmos.
Moi Drodzy dzisiaj zabieram Was w kosmos. Zapraszam do obejrzenia ciekawych filmików pełnych faktów i mitów na temat kosmosu. Zapoznajcie się z układem słonecznym. Zachęcam również do wykonania pracy technicznej – RAKIETA czy kolorowania obrazków. Miłej zabawy.
Szczegóły w załączniku.

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 20.05.2020

Temat: Edytor tekstu. WordPad.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym nagrałem jak otworzyć program do pisania WordPad . Spróbujcie otworzyć program i napisać w nim jakieś zdanie, a  następnie zmienić rodzaj czcionki, wielkość liter, kolor, pogrubić, pochylić i podkreślić.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Można także wysłać do mnie zapisany plik w WordPadzie.

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

Sylwia Kulesza
kl. I-II-III a SP edukacja muzyczna 20.05
https://liblink.pl/DBK88bE4yC

Natalia Szczęsna – JĘZYK ANGIELSKI – I-II-III SP A (od Pani Marzeny) – 18.05- 22.05.2020r

https://liblink.pl/cFgTE3AJgs

RELIGIA- EWA PIONTEK
DATA: 18.05-20.02

TEMAT: WZAJEMNA POMOC DROGĄ DO SPOTKANIA Z JEZUSEM ZMARTWYCHWSTAŁYM.

Witam bardzo serdecznie. W tym tygodniu proszę dzieciom uświadomić, że wokół nas  żyją ludzie potrzebujący pomocy.Poprzez dobre uczynki dajemy radość innym.
Pomagamy dzieciom przeczytać ze str. 90 zdanie znajdujące się w chmurce i tłumaczymy  w oparciu o ilustracje co czynili Apostołowie.
Następnie proszę wykonać polecenie ze strony 91 i narysować jak można pomagać innym

załącznik

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 13.05.2020

Temat: Edytor tekstu. Notatnik.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym nagrałem jak otworzyć program do pisania Notatnik . Spróbujcie otworzyć program i napisać w nim swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. A następnie zapisać plik na pulpicie.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Można także wysłać do mnie zapisany plik w notatniku.

Życzę miłej pracy.

Jan Jagieła

Zajęcia świetlicowe Joanna Bulska – I-II-III a SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-2 . Muzyczna zabawa. Temat: Dzisiaj jedziemy do Meksyku. Rozwiązuj zagadki, śpiewaj piosenki, wykonaj zabawkę meksykańską balero, zaśpiewaj piosenkę z elementami tanecznymi.

Sylwia Kulesza
kl. I-II-III a SP edukacja muzyczna 13.05
https://liblink.pl/DBK88bE4yC

PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI
NAUCZYCIEL: mgr NATALIA SZCZĘSNA
KLASA: I-II-III
MATERIAŁY NA OKRES: 11.05 – 15.05.2020r.

LEKCJA KROK PO KROKU =Jeśli masz drukarkę, wklej załączniki pod tematem naszej lekcji!

1. Zapisz temat:  Family members. Członkowie rodziny.

mum (lub mummy) – mama
dad (lub daddy) – tata
brother – brat
sister – siostra
grandma – babcia
grandpa – dziadek
Jeśli masz ochotę, wklej zdjęcie swojej rodziny do zeszytu i podpisz swoich bliskich.

2. Otwórz stronę i powtórz głośno usłyszane wyrazy. Zrób to dwa razy, aby jak najlepiej zapamiętać słówka z naszej lekcji.
https://liblink.pl/VEfGqN2KpP

3. Wykonaj ćwiczenia z załączników (1, 2 i 3):
1 – Przeczytaj wyrazy i dopasuj je do ilustracji. Posłuchaj piosenki i podpisz obrazki. Jeśli masz ochotę, śpiewaj i Ty!
2 – Znajdź ukryte wyrazy dotyczące członków rodziny, zakreśl je i połącz z rysunkami.
3 – Posłuchaj ponownie piosenki i uzupełnij tekst odpowednim słówkiem. Obrazki pomogą Ci wybrać odpowiedni wyraz. Narysuj swoich bliskich i podpisz ich. Mogą to być rodzice, dziadkowie, lub rodzeństwo. Pamiętaj o pokolorowaniu ilustracji.

4. Zapisz temat: Sandras family. Rodzina Sandry.

5. Wykonaj ćwiczenia z załączników (4 i 5):
4 – Przyjrzyj się ilustracji, znajdź gdzie ukryli się członkowie rodziny, a nastęnie napisz odpowiedź całym zdaniem, tak jak w przykładzie. Poproś rodziców o pomoc, popraw zdania po śladzie.
Uwaga! s oznacza, że coś, lub ktoś do kogoś należy.
Jeśli chcesz powiedzieć: Pies Sandry jest czarny, to po imieniu dziewczynki dodaj s. Sandras dog is black.
5 – Napisz pytania według wskazówek na obrazkach.
Uwaga! Pytania z czasownikiem być – to be, tworzymy przez inwersję. Każde zdanie powinno rozpoczynać się od Is, ponieważ oznacza to Czy… jest…?.
Popatrz na pierwsze zdanie załącznika nr 5. Is Sandra in the kitchen? Czy Sandra jest w kuchni?

6. Wejdź na https://liblink.pl/Zlj3jDGeo8 i utrwal słownictwo poprzez zabawę!
Propnuję Learn and Review w celu utrwalenia słownictwa, a następnie Vocabulary games (memory, lub strzelanie)

7. Prześlij zdjęcie (jak najlepszej jakości) swoich zadań do końca tygodnia na podanego maila – natalia.szczesna.88@gmail.com

Załącznik1
Załącznik2
Załącznik3
Załącznik4
Załącznik5
Załącznik6

TEMAT: PAPIEŻ JAN PAWEŁ II
DATA : 11.05.-14.05.
Witam serdecznie uczniów i rodziców. Zbliża się 100 rocznica urodzin Papieża Polaka. Zapraszam do obejrzenia filmu o Janie Pawle II, a następnie proszę odszukać w kartach pracy str 125 i wykonać zamieszczone tam polecenie ( można wydrukować https://liblink.pl/wRgNZA0FwJ kartkę)

załącznik

Zajęcia świetlicowe Joanna Bulska – I-II-III a SP
www.miniminiplus.pl/wygibajki/filmy/wygibajki-odc-1 . Muzyczna zabawa. Temat: Piraci. Rozwiązuj zagadki, śpiewaj piosenki, wykonaj lunetę z elementów papierowych, spróbuj zaśpiewać piosenkę z elementami tanecznymi.

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 06.05.2020

Temat: Edytor grafiki. Krzywa.

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym jest pokazane jak narysować krzywą linię Paintcie . Spróbujcie narysować linię a następnie wygiąć ją tak aby powstał jakiś ciekawy obiekt-rysunek. Mile widziane inne umiejętności, czyli ta sama krzywa w różnych obrotach.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Życzę miłej pracy.

Sylwia Kulesza
kl. I-II-III a SP edukacja muzyczna 06.05
https://liblink.pl/DBK88bE4yC

PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI
NAUCZYCIEL: mgr NATALIA SZCZĘSNA
KLASA: I-II-III a
MATERIAŁY NA OKRES: 04.05 – 08.05.2020r.

LEKCJA KROK PO KROKU = Jeśli masz drukarkę, wklej załączniki pod tematem naszej lekcji!

1. Zapisz temat: The old house. Stary dom.
kitchen – kuchnia
living room – duży pokój
bedroom – sypialnia
bathroom – łazienka
garden – ogród
garage – garaż
Powtórz pokoje – użyj podanych linków:
https://liblink.pl/mFBVIRGM1q
https://liblink.pl/8gGVjHZuuE
Wykonaj ćwiczenia z załączników 1, 2, 3
1 powtórz słówka z MP3
2 połącz chmurki z pokojami (Is Lucy in…? Czy Lucy jest w…?)
3 podpisz pokoje

2. Zapisz temat: Wheres Felix? Gdzie jest Felix?
Posłuchaj piosenki i ponumeruj zwrotki. Gdzie jest Felix? Zaśpiewaj piosenkę (załącznik 4 + MP3).
Popatrz na ślady i uzupełnij wierszyk (załącznik 5).
Zwrot Lets go to… oznacza Chodźmy do…

3. Jeśli masz ochotę namaluj swój pokój i podpisz my room.

4. Prześlij zdjęcie (jak najlepszej jakości) swoich zadań do końca tygodnia na podanego maila – natalia.szczesna.88@gmail.com

Załącznik1
Załącznik2
Załącznik3
Załącznik4
Załącznik5
ZałącznikMP3
ZałącznikMP3

TEMAT:NABOŻEŃSTWO MAJOWE.
DATA :04.05 – 08.05. 2020.

Witam was uczniowie i waszych rodziców.Maj, najpiękniejszy miesiąc roku, jest poświęcony Maryi. Oddajemy Jej cześć uczestnicząc w nabożeństwach majowych.Dlatego zapraszam was do zapoznania się z tym nabożeństwem.Zapraszam do udziału katechezie interaktywnej.
Link podany poniżej.
https://liblink.pl/DhOMOijDHi

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 29.04.2020

Temat: Edytor grafiki. Obróć

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym pokazuję jak obrócić w Paintcie narysowane obrazy. Spróbujcie narysować strzałkę w dół a następnie jak na filmie obrócić ją do góry.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Życzę miłej pracy.

Sylwia Kulesza edukacja muzyczna kl.I-II-III a SP 29.04
https://liblink.pl/akplAkotlL

PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI
NAUCZYCIEL: mgr NATALIA SZCZĘSNA
KLASA: I-II-III A
MATERIAŁY NA OKRES: 27.04 – 30.04.2020r.

LEKCJA KROK PO KROKU =Jeśli masz drukarkę, wklej załączniki pod tematem naszej lekcji!

1. Zapisz temat:  Lets count to 20! Policzmy do 20!
11 – eleven
12- twelve
13 – thirteen
14 – fourteen
15 – fifteen
16 – sixteen
17 – seventeen
18- eighteen
19 – nineteen
20 – twenty
2. Posłuchaj piosenek na YouTube i powtarzaj głośno razem ze zwierzątkami:
https://liblink.pl/Ht0TdOoELu
https://liblink.pl/Q3q3Wx21AR
3. Wykonaj ćwiczenia z załączników dotyczących liczb – policz gwiazdki, policz obiekty w kosmosie, napisz ile zwierzątek jest na farmie.
4. Zapisz temat: I can see the sun. Widzę słońce.
stars – gwiazdy
rocket – rakieta
moon – księżyc
planet – planeta
5. Jeśli masz ochotę, narysuj obrazki obok zapisanych słów.
6. Posłuchaj nagrania na Youtube i powtórz słówka, które poznałeś/ poznałaś podczas tej lekcji.
https://liblink.pl/4MhnbTTaOo
7. Wykonaj załączniki dotyczące tej lekcji – połącz słowo z obrazkiem, podpisz co widzi dziewczynka na niebie, narysuj co widzi chłopiec.
8. Prześlij zdjęcie (jak najlepszej jakości) swoich zadań do końca tygodnia na podanego maila – natalia.szczesna.88@gmail.com

Załącznik1
Załącznik2
Załącznik3
Załącznik4
Załącznik5

Temat:Jezus zmartwychwstały zaprasza nas do swojego stołu.
Data:27.04.2020.

Temat: Maryja jest naszą Matką i Królową. Data: 30.04.

Zajęcia świetlicowe Joanna Bulska – I-II-III a SP
Temat: Mamy dobry humor.
epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna (ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane przez lektora, wykonuj zadania, które nie sprawiają Ci trudności)
E-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej
edukacja wczesnoszkolna klasa 1 Wiosna 1, klikając kursorem na menu możesz rysować na podanym obrazku, wypełniać kolorem, zmieniać, gumować, pisać i wstawiać tekst na dowolną przestrzeń obrazka (przyciskając kursywą (Aa).
– Kliknij po lewej stronie ptaszka (Blok 23. Mamy dobry humor). Wykonaj zadania/polecenia.
1.   Kliknij nożyczki. Temat 118. Moduł 1. Czarujemy (posłuchaj lektora (Anima magikiem), kliknij kolejny Moduł 2 (kliknij głośnik posłuchaj lektora, na czym polega praca magika?), kliknij Moduł 3 (kliknij robota i głośnik usłyszysz czytanie lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne 4 zadania czytane przez lektora), kliknij na moduł 4 (kliknij w głośnik posłuchaj lektora), kliknij na Moduł 5 (kliknij dziewczynkę usłyszysz lektora, posłuchaj, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadania, możesz wybrać poziom trudności łatwy lub trudny), kliknij na Moduł 6 (posłuchaj lektora).
2. Kliknij auto. Temat 119. Układamy zaklęcia. Moduł 1. (kliknij głośnik Abrakadabra, hokus-pokus… usłyszysz głos lektora), Moduł 2 (kliknij robota usłyszysz lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie czytane przez lektora), Moduł 3 (kliknij robota i usłyszysz głos lektora), Moduł 4 (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj 4 kolejne zadania), Moduł 5 (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora).
3. Kliknij misia. Temat 120. Gdyby ludzie potrafili czarować… Moduł 1. Kopalnia w pokoju Zgrzyciaków. (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora), Moduł 2. (kliknij robota usłyszysz głos lektora, kliknij głośnik i posłuchaj opowiadania ekran możesz powiększyć), Moduł 3. (kliknij chłopca, usłyszysz głos lektora, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne zadanie, kliknij głośnik usłyszysz polecenie do wykonania, po wykonaniu zadania kliknij karteczkę po prawej stronie), Moduł 4 (kliknij po lewej stronie robota i głośnik usłyszysz głos, kliknij kolorowe pudełko i jeśli chcesz wykonaj kolejne 4 zadanie, klikaj głośnik, otrzymasz polecenia do wykonania), Moduł 5 (kliknij głośnik usłyszysz głos lektora).

Sylwia Kulesza edukacja muzyczna kl I-II-III a SP 22.04.2020

https://liblink.pl/D56tgmPyqF

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

 

materiał na zajęcia w dniu: 22.04.2020

Temat: Edytor grafiki. Zaznacz wszystko, Usuń / Edytor grafiki. Zaznaczamy cały obraz

Zapraszam Was do obejrzenia filmiku, na którym pokazano jak narysować w Paincie różne obrazki z wielkanocnym motywem – wielkanocny kurczaczek, wielkanocne pisanki, wielkanocny króliczek, wielkanocna kartka z życzeniami. Proszę wybrać sobie jeden lub więcej z pokazanych sposobów rysowania i narysować jak na filmiku przy pomocy poznanych już narzędzi Painta.

Jeżeli komuś uda się poprosić rodzica lub starsze rodzeństwo, to proszę zrobić zdjęcie i wysłać na mój email: infzssradzionkow@gmail.com.

Życzę miłej pracy w oktawie wielkanocy.

 

Temat: Jezu ufam Tobie- Niedziela Bożego Miłosierdzia.
Data: 20.04-23.04.
Zapraszam Was i rodziców do obejrzenia katechezy wirtualnej o św. Siostrze Faustynie.

https://liblink.pl/6cxiCE8qNi

PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI
NAUCZYCIEL: mgr NATALIA SZCZĘSNA
KLASA: I-II-III b
MATERIAŁY NA OKRES: 20.04 – 25.04.2020r.

LEKCJA KROK PO KROKU =Jeśli masz drukarkę, wklej załączniki pod tematem naszej lekcji!

1. Zapisz temat:  On the farm – słownictwo.
sheep – owca
duck – kaczka
cow – krowa
hen – kura
horse – koń
cat – kot
Jeśli masz ochotę narysuj zwierzęta w zeszycie.
Wysłuchaj dołączonego nagrania (MP3) i powtórz głośno usłyszane wyrazy. Jeśli chcesz, nagraj się i wyślij swojej wychowawczyni swoje nagranie.
2. Wykonaj ćwiczenia z załączników (tylko książka)
3. Lekcja 2 – bez tematu
dopisz pod poprzednią lekcją słówka:
river – rzeka
moon – księżyć
boat – łódka
Obejrzyj filmik i powtórz słyszane wyrazy. Jeśli chcesz, nagraj się.
Zwierzątka na farmie
https://liblink.pl/izMZvW6mH5
Wykonaj załączniki (ćwiczenia)
4. Wejdź na www.mes-games.com i utrwal słownictwo poprzez zabawę!
5. Prześlij zdjęcie (jak najlepszej jakości) swoich zadań do końca tygodnia na podanego maila – natalia.szczesna.88@gmail.com

Załącznik1
Załącznik2
Załącznik3
Załącznik4
Załącznik5

Edukacja plastyczna  kl.I-II-III A
                    

załącznik

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

Materiały na 15.04.2020

Temat: Rysujemy w Paintcie figury

Narysuj w programie Paint figury a następnie pokoloruj je jak na obrazku.

Jeżeli możesz poproś rodziców o wysłanie zadania na email: janhoracy2@gmail.com

Pozdrawiam Jan Jagieła

Jan Jagieła

Religia

Temat: Dzień zmartwychwstania. data 16.04.

Proszę wykonać polecenie z karty pracy nr 47 ( karta w załączniku.)

Natalia Szczęsna – JĘZYK ANGIELSKI – I-II-III SP A (od Pani Marzeny)- 06.04-08.04.2020r.
  
KLASA: I-II-III a / I-II-III b
MATERIAŁY NA OKRES: 06.04 – 08.04.2020r.

LEKCJA KROK PO KROKU =Jeśli masz drukarkę, wklej załączniki pod tematem naszej lekcji!

1. Zapisz temat: My favourite colour. – Mój ulubiony kolor.
yellow – żółty
blue – niebieski
red – czerwony
pink – różowy
white – biały
orange – pomarańczowy
green – zielony
black – czarny
purple – fioletowy
brown – brązowy
Uwaga! Jeśli nie chcesz zapisywać wyrazów po polsku, to zapisz je mazakiem w danym kolorze 🙂
Powtórz kolory – użyj podanego linku
https://liblink.pl/mYJBYtgWww

2. Zapisz temat: Easter – Świeta wielkanocne.
Zapisz słówka i narysuj w zeszycie
bunny – króliczek
chick – kurczaczek
egg  – jajko
Poskacz z króliczkiem – użyj podanego linku
https://liblink.pl/Z2HBsB9Hkg

3. Wykonaj ćwiczenia z załaczników
4. Pamiętaj, że na każdym etapie swojej samodzielnej pracy możesz wspomagać się GOOGLE TRANSLATE 🙂
5. Wejdź na www.mes-games.com i utrwal słownictwo poprzez zabawę!
6. Prześlij zdjęcie (jak najlepszej jakości) swoich zadań do końca tygodnia na podanego maila – natalia.szczesna.88@gmail.com

załącznik1
załącznik2
załącznik3
załącznik4

Klasa I-IIIa SP
Witam serdecznie. Zadania z religii na 6.04.
proszę zrobić kartę pracy nr 38 Grób Jezusa odwiedzamy, na modlitwie przy Nim trwamy.Podręcznik str.80-81 podręcznik z kartami pracy podamy w załączniku.

 

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

Materiały na 08.04.2020

Temat: Budowa komputera – pulpit

Prezentację z informacjami mamy w linku.

W ramach lekcji można skorzystać ze strony, na której można rozwiązać quiz komputerowy

Zajęcia świetlicowe – Joanna Bulska – I-II-III b SP
Temat: Wiosenna pobudka.
epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna (ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane przez lektora, wykonuj zadania, które nie sprawiają Ci trudności)
E-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej
edukacja wczesnoszkolna klasa 1 Wiosna 1, klikając kursorem na menu możesz rysować na podanym obrazku, wypełniać kolorem, zmieniać, gumować, pisać i wstawiać tekst na dowolną przestrzeń obrazka (przyciskając kursywą (Aa).
– Kliknij po lewej stronie konewkę (Blok 22. Witamy wiosnę). Wykonaj zadania/polecenia.
1. Kliknij balonik. Wiosenna pobudka (posłuchaj opowiadania, przeciągnij karteczki z wyrazami na odpowiednie drzewa, skorzystaj z kalkulatora i ułóż klocki).
2. Kliknij puzzle. Wiosenne kwiaty (obejrzyj zdjęcia, obejrzyj planszę i posłuchaj informacji, połącz zdjęcia kwiatów z ich nazwami)
3. Kliknij kostkę. Przylatują ptaki (obejrzyj zdjęcia, słuchaj zdań i wskazuj odpowiednie zdjęcia, obejrzyj film)
4. Kliknij serduszko. Wiosenna garderoba (słuchaj to co czyta lektor, obejrzyj ilustrację, przeciągnij do pudełek obrazki z nazwami zawierającymi głoskę ł, wpisz do tabeli liczbę każdego z elementów ułożonych na łóżkach)
www.miniminiplus.pl/gry Wiosenne porządki (należy posegregować śmieci i umieścić je we właściwych pojemnikach na odpadki , a następnie zaprojektuj wygląd ogródka.

Sylwia Kulesza

Edukacja muzyczna  kl I-II-III a SP

01.04.2020

https://padlet.com/skulesza/ykxnk8l5c5io

Przesyłam karty pracy dla uczniów, którzy realizują zajęcia: Trening Umiejętności Społecznych. Proszę wykonać zadania i zachować do sprawdzenia (np. w teczce lub koszulce)
Pozdrawiam
Joanna Kucharewicz

Zajęcia -dla klasy II-III SP,   Joanna Bulska
       epodręczniki.pl/kształcenie-ogólne/edukacja-wczesnoszkolna 
(ćwiczenia z modułami do wykonania przez ucznia, polecenia czytane 
przez lektora)
•       E-podręcznik do edukacji wczesnoszkolnej
edukacja wczesnoszkolna klasa 1 Wiosna
www.miniminiplus.pl/gry
– zagubione kwiaty
– kolorowe figury
– podziel równo
– Nooddy puzzle
Jakie zwierze słyszysz
– Porady Strażaka Sama; Prąd – porady Strażaka Sama, Jak zachowywać 
się w kuchni.

Rewalidacja dla I-II SPP, Joanna Bulska
       epodreczniki.pl/a/łamigłówki-rysunkowe
rebusy – ćw 1-8
       maluchwdomu.pl /2017/10/rebusy-dla-dzieci
rebusy dla dzieci: 4 pory roku i zjawiska atmosferyczne
       PisuPisu.pl – GRY edukacyjne dla dzieci ortografia online…
Trening umysłu; brakujący fragment pieski, brakujący fragment kotki, 
rozsypanka słów, co tu nie pasuje, 3 – sylabowe mieszane x3

Edukacja informatyczna – Jan Jagieła

Proponuję ćwiczenie utrwalające znajomość klawiatury oraz liter i cyfr na klawiaturze.

Ćwiczenia oraz gry edukacyjne można znaleźć pod adresem:

www.pisupisu.pl/

Edukacja informatyczna

Materiały pracy na okres od 30.03-8.04

Temat: Poznajemy funkcje klawiszy na klawiaturze

W ramach zajęć proponuję uczniom skorzystanie ze strony na  której można poznać i utrwalić znaczenie ważniejszych klawiszy na klawiaturze.

Jak już się znudzicie, zapraszam na stronę, gdzie można poćwiczyć liczenie, odejmowanie i dodawanie oraz znajduje się wiele atrakcyjnych zajęć.

Zdjęcie z wykonanej pracy proszę (jeśli rodzice komuś pomogą) wysłać na adres: infzssradzionkow@gmail.com

Powodzenia – Jan Jagieła

 

Materiały pracy z religii na okres od 30.03-8.04 dla kl. I-IIB SPP

Zdjęcia

  1. zdjęcie
  2. zdjęcie

 

wykonanych kart pracy proszę odesłać na maila ewareligia2020@gmail.com

PRZEDMIOT: JĘZYK ANGIELSKI
NAUCZYCIEL: mgr NATALIA SZCZĘSNA
KLASA: I-II-III a / I-II-III b
MATERIAŁY NA OKRES: 30.03 – 03.04.2020r.

  1. załącznik
  2. załącznik
  3. załącznik
  4. załącznik

LEKCJA KROK PO KROKU =Jeśli masz drukarkę, wklej załączniki pod tematem naszej lekcji!]

 

 

1. Zapisz temat: Lets play! Pobawmy się!
football – piłka nożna
cards – karty
computer game – gra komputerowa
TV – telewizja
board game – gra planszowa
music – muzyka
play – grać
sing – śpiewać
dance – tańczyć
I want to… – Ja chcę…
2. Wykonaj ćwiczenia z załaczników.
3. Pamiętaj, że na każdym etapie swojej samodzielnej pracy możesz wspomagać się GOOGLE TRANSLATE.
4. Wejdź na www.mes-games.com i utrwal słownictwo poprzez zabawę!
5. Prześlij zdjęcie (jak najlepszej jakości) swoich zadań do końca tygodnia na podanego maila – natalia.szczesna.88@gmail.com

  1. załącznik
  2. załącznik
  3. załącznik

 

Aleksandra Wyrwoł

Witam, przesyłam materiały do pracy dla poszczegolnych klas informacje, filmiki i pomocne do zajęć materiały przesylam również wykorzystując WhatsApp oraz Messenger Pozwala mi to sprawnie wymieniać się informacjami, a takze na kontakt z Rodzicami i Uczniami

Załącznik

załącznik 2

Pozdrawiam Aleksandra Wyrwoł

 

 

Skip to content