A może zostać strażakiem?

Między nami strażakami…

WAKACJE…coraz bliżej 🏖️☀️🏞️ A skoro o wakacjach mowa, to pamiętajcie o najważniejszym – O BEZPIECZEŃSTWIE.
Z tej okazji w środę 22 czerwca do naszej szkoły zostali zaproszeni wyjątkowi goście – strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Radzionkowie👩‍🚒🚒🧯🔥 Panowie zaprezentowali całej społeczności szkolnej pokaz gaśniczy, odpowiadali na pytania dotyczące pracy strażaka, a także umożliwili uczniom oglądanie wyposażenia wozu strażackiego. Po pokazie w szkole odbyła się prelekcja dotycząca bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz bezpiecznego korzystania z kąpielisk wodnych. Prelekcję wraz z ćwiczeniami poprowadził ratownik z Wodnego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego 🏊📢
Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu szkolnej akcji pt. „Bezpieczne wakacje” ☀️☀️☀️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content