Dzień w Plenerze

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, ale my nie zwalniamy tempa!! Korzystając z pięknej pogody, wczoraj (15.06.2021) odbył się Integracyjno-sportowy dzień w plenerze Erasmus +. Uczniowie poszczególnych klas rozpoczęli go od zdrowego śniadania na łonie natury, które przygotowali wraz ze swoimi wychowawcami. Następnie mogli sprawdzić się w takich dyscyplinach sportowych jak: badminton, tenis stołowy, strzelectwo, biegi, rzut piłką lekarską, ringo. Amatorzy przyrody wzięli udział w Wyprawie otwartych oczu. Impreza ta była także pretekstem do przypomnienia sobie zasad pierwszej pomocy. Uczniowie, którzy słyną z artystycznych dusz, mogli zaprezentować swoje wykonanie tańca zaproponowanego przez naszych partnerów w programie Erasmus+ oraz pochwalić się umiejętnościami wokalnymi. Chętnie uczestniczyliśmy w zabawach integracyjnych z chustą Klanza oraz rozwiązywaliśmy zagadki dotyczące zdrowego odżywiania. To był wspaniały dzień. Dziękujemy wszystkim za cudowną atmosferę, a Tarnogórskiemu Wodnemu Ochotniczemu Pogotowiu Ratunkowemu MOSiR Radzionków „Pozytywne Kreejzole” za bezinteresowne wsparcie nas w organizacji Integracyjno-sportowego dnia w plenerze Erasmus+ dla uczniów Zespołu Szkół!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content