„Jestem EKO dla Ziemi”

Powiatowy Konkurs Ekologiczny już rozstrzygnięty!

31 października 2023 r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowskich Górach, odbyła się uroczysta Gala Konkursowa, połączona z wręczeniem nagród laureatom, w grono których wpisała się społeczność uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 3. Jak informowano wcześniej, w całości wyodrębnionotrzy formy uczestnictwa: konkurs wiedzy, konkurs plastyczny, konkurs techniczny.I tak:W konkursie wiedzyZespół Szkół Specjalnych reprezentowały -zgodnie z regulaminem- dwie drużyny 3-osobowe, mieszane pod względem kategorii wiekowej. Drużyna, oznaczona numerem 1 (kl. 7: Krzysztof, kl. 6: Marcin, kl. 5: Alan), zdobyła wyróżnienie. Drużyna, oznaczona numerem 2 (kl. 7: Sebastian, kl. 6: Bartosz, kl. 5: Samanta), zdobyła drugie miejsce. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.Gali Konkursowej asystowały: występy muzyczne oraz poczęstunek. Gratulacje dla laureatów!

Skip to content