Kółko fotograficzne

W naszej szkole działa kółko fotograficzne. W jego skład wchodzą uczniowie, którzy pod okiem nauczycieli, chcą rozwijać swoje zainteresowania związane z fotografią i filmem. W roku szkolnym 2021/2022 dzięki przystąpieniu do rządowego programu „Laboratoria Przyszłości”, pozyskaliśmy sprzęt, dzięki któremu, mamy możliwość zdobyć nowe umiejętności.

Nasze kółko zainteresowań wzbogaciło swoje wyposażenie o:

• mikrokontroler wraz czujnikami i akcesoriami

• mikroporty z akcesoriami

• oświetlenie do realizacji nagrań

• mikrofon kierunkowy z akcesoriami

• gimbal

• aparat fotograficzny z akcesoriami

• statyw z akcesoriami

• blendę fotograficzną

• mikrofon dynamiczny

• greenscreen

• mikser dźwięku z akcesoriami.

Dzięki tym akcesoriom, możemy uwieczniać zajęcia, wydarzenia i wszystkie ważne momenty z życia szkoły, realizować sesje fotograficzne a także przygotowywać materiały promocyjne naszej placówki. Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebook zsradzionkow ! Tam na bieżąco możecie śledzić naszą działalność!

Dodaj komentarz

Skip to content