Mikołaj w naszej szkole.

Jak co roku, 6 grudnia, gościliśmy w Naszej szkole kogoś wyjątkowego. Ta wizyta była doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia i celebrowania magicznych chwil. Dla wielu uczniów (i dla dorosłych też 🤭) jest to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Wiecie kto wprawił nas w ten cudowny, magiczny nastrój? To MIKOŁAJ wraz ze swoimi Elfami🤗 Ten specjalny gość odwiedził Naszą szkołę, spotkał się z Naszymi uczniami i obdarował ich wyjątkowymi upominkami. Było radośnie, wesoło i magicznie😆😁🤭 Nasi uczniowie również z wielkim zaangażowaniem przygotowali się na spotkanie z Mikołajem – specjalnie na tę okoliczność nauczyli się wierszyków oraz obdarowali go własnoręcznie zrobionymi prezentami. MIKOŁAJU, cieszymy się bardzo z Twoich odwiedzin i zapraszamy Cię serdecznie za rok🤗

Za pomoc w zorganizowaniu tego wyjątkowego spotkania DZIĘKUJEMY serdecznie firmie J.C Mega-Invest z Radzionkowa, Radzie Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Radzionkowie oraz klubowi piłkarskiemu Ruch Radzionków 👏👏👏

Dodaj komentarz

Skip to content