Mistrz Recyklingu i Przyjaciele

Pod taką nazwą przebiegał Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny, dostarczając wiele radości 3-osobowej grupie, reprezentującej niepełnosprawną intelektualnie społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej Nr 3, funkcjonującą w Zespole Szkół Specjalnych w Radzionkowie.W jego przebieg wpisane zostały dwa zadania: wykonanie makiety elektrosprzętu zmateriałów recyklingowych oraz projekt gry planszowej, związanej z segregowaniem odpadów komunalnych. Zadaniom konkursowym towarzyszyła część, obejmującagrę na punkty w dwóch aplikacjach internetowych: Przyjaciele Recyklingu i Liga Elektrorecyklingu. Zaangażowaniem, kreatywnością i wiedzą ekologiczną wykazali się: Jakub Melicki, Tomasz Strąk, Miłosz Trzeszczkowski, tworząc jeden z 345 ekozespołów, uczestniczących w konkursowych zmaganiach. BRAWO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content