Noc w szkole

W kalendarzu wiele jest dat związanych z najprzeróżniejszymi świętami, rocznicami czy ważnymi wydarzeniami, o których warto pamiętać. Sporo świąt daje nam okazję do zabawy, a inne budzą nostalgię lub przypominają o rzeczach ważnych.
Jednym ze świąt, które kojarzą się z dobrą zabawą, są Andrzejki, obchodzone w noc z 29 na 30 listopada. Ta wyjątkowa noc przeznaczona była na wróżenie, poznanie przez młode dziewczyny oraz panny imienia przyszłego męża, odpowiednikiem tego święta ta chłopców i mężczyzn były Katarzynki obchodzone 24 listopada. Obecnie oba te wydarzenia się połączyły i bardziej służą zabawie i poznawaniu przyszłości ogólnie, a nie tylko matrymonialnie 🙂.W naszej szkole taka noc została zorganizowana dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy z 18.11/19.11.
Było tajemniczo, smacznie, tanecznie – zresztą zobaczcie sami 🙂 zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tej wyjątkowej nocy w szkole 🙂. Proszę kliknąć w poniższy obrazek, aby obejrzeć film.

Dodaj komentarz

Skip to content