Pracownia plastyczna na nowo.

Witajcie Kochani, dziś pochwalimy się wyremontowaną pracownią plastyczną😊😊😊 I jeśli myślicie, że w niej wykonujemy jedynie różne prace plastyczne, to muszę Was zaskoczyć 😊😊😉 W pracowni odbywają się także zajęcia: z Terapii ręki oraz Arteterapii W tajemnicy dodam, że wkrótce będą odbywać się tutaj także zajęcia z Sensoplastyki Nasza pracownia, oprócz pięknych mebli i kolorowego wnętrza ,wyposażona jest w wiele przyrządów i pomocy, min. : Monitora interaktywnego, profesjonalnej maszynki do scrapbookingu, zestawu do wykonania Quillingu, narzędzi do filcowania na sucho, 2 sztalug do malarstwa, przyrządów do wykonania pomponów z wełny, ażurowych i ozdobnych dziurkaczy, zestawu do origami płaskiego z kółek. Nie wspominając o pomocach do Terapii ręki 😊😊😊Oj….długo, by wszystko wymienić… Dlatego zaglądajcie na naszego FB, będziemy prezentować różne techniki, pomoce wykorzystane podczas zajęć: plastycznych, Terapii ręki oraz Arteterapii Do zobaczenia Buziaczki 😊😊😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content