Rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 8 listopada w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastyczno-technicznego „ Moja recepta na zdrowie”.🤸‍♂️ 🎨 Konkurs skierowany był do uczniów szkół specjalnych woj. śląskiego. Liczba nadesłanych prac przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów konkursu. Wpłynęło ponad 40 prac z 7 szkół m.in. z Lublińca, Sosnowca, Gliwic, Tarnowskich Gór, Bytomia, Knurowa i Pyskowic. Młodzi artyści wykazali się wielkim talentem plastycznym i pomysłowością. Prace zostały wykonane zgodnie z tematem. Wyróżniały się różnorodnością i soczystymi kolorami. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby pośród tak wielu prac wyłonić te najciekawsze. 👏👏👏Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!!!
🏅Wyróżnienia :
Daniel Rzeźniczek
Tomasz Kaputa
Gabriel Adamski
🥇I miejsce
Wiktoria Ziemińska
Krystyna Gaweł

🥈II miejsce
Wiktoria Lachmann
Franciszek Dolla

🥉III miejsce
Karolina Korek
Maria Ciureja
Kacper Szklarecki
Oliwia Magdzińska

Dodaj komentarz

Skip to content