Tydzień w szkole…

Mija pierwszy tydzień od naszego powrotu do szkoły . Oczywiście my wiemy, jak ważna jest wspaniała atmosfera w szkole , dlatego ten rok szkolny rozpoczęliśmy od Dnia Integracji. W środę wszyscy wyruszyliśmy na Księżą Górę  , po dawkę ruchu na świeżym powietrzu, kilka ostatnich promieni letniego słońca, szczyptę rywalizacji i ogrom wspaniałej zabawy. Rozpoczęliśmy od zabaw integracyjnych. W końcu mamy w naszych szeregach kilkunastu nowych uczniów!! Był piknik, zabawy z chustą Klanza, gry planszowe i ruchowe na trawie . Niesamowitą przygodą była gra terenowa, która wymagała od nas sprytu, szybkości  i kreatywności. Ostatnim punktem programu był pokaz psa  ratowniczego, który pokazał nam swoje niezwykłe umiejętności. Zapraszamy na kilka pamiątkowych ujęć z tego wydarzenia (wykonanych nowym sprzętem fotograficznym, pozyskanym z programu Labolatoria Przyszłości).

Odtwórz wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content