Wielki sukces !!!3 miejsce w Polsce.

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Sympatycy, jak dobrze pamiętacie Nasza szkoła we wrześniu przystąpiła do realizacji programu w ramach kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – „Szlaban na ryzyko!”. Celem tego działania była aktywizacja młodzieży szkolnej oraz przybliżenie problematyki bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo – drogowych oraz terenach kolejowych. Uczniowie pod opieką szkolnego koordynatora programu, zrealizowali 5 działań i aktywności promujących bezpieczeństwo na przejazdach i terenach kolejowych. Wzięli udział m.in. w Dniu Bezpieczeństwa Kolejowego, konkursie wiedzy dotyczącym bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo – drogowych, konkursie plastyczno-technicznym, czy też zaprojektowali przypinkę do ubrań promującą bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych.
Nasze działania, pomysłowość oraz zaangażowanie zostało docenione przez jury programu przyznając Naszej Szkole tytuł „SZKOLNEGO AMBASADORA BEZPIECZEŃSTWA”. Wszyscy uczniowie biorący udział w programie otrzymali pisemne podziękowania, dyplomy oraz upominki od kampanii „ Bezpieczny przejazd”, które zostały wręczone przez Dyrektora PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Zakład Linii Kolejowych w Tarnowskich Górach oraz Koordynatora kampanii społecznej „ Bezpieczny przejazd…”
Jesteśmy przekonani, że wiedza zdobyta w trakcie kampanii społecznej Bezpieczny przejazd – Szlaban na ryzyko! pomoże uczniom w sposób bezpieczny poruszać się w pobliżu torów kolejowych.
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content