Współpraca z Policją.

W połowie września naszą szkołę odwiedził gość specjalny. Był nim dzielnicowy Zespołu Prewencji Komisariatu Policyjnego w Radzionkowie – asp. Sebastian Golicz🚔 Spotkanie z klasami: I-III ZET SP, I-II-III SP oraz IV-V SP, miało na celu przypomnienie uczniom o zasadach bezpieczeństwa w drodze do szkoły, a także o bezpieczeństwie w domu. Jak się okazuje nasi uczniowie posiadają ogromną wiedzę na temat tego gdzie i w jaki sposób można przechodzić przez ulicę, co wolno, a czego nie wolno robić podczas przechodzenia przez jezdnię, po co potrzebne są odblaski na ubraniach, jakie są podstawowe numery alarmowe i w jakich przypadkach należy wzywać pomoc służb ratowniczych. Brawo Wy👏👏👏 Życzymy zatem samych bezpiecznych chwil w drodze do szkoły 😁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content