Zakończenie roku szkolnego

Proszę Państwa, miłe zakończenie roku szkolnego 2019/2020 zostanie zamieszczone w formie linku na stronie internetowej szkoły. Bardzo proszę o wspólne odtworzenie filmiku w rodzinnym gronie.
Przy tej okazji, przypominam, że w dniu 26 czerwca będzie możliwe tylko i wyłącznie odebranie świadectwa.
Jednakże z uwagi na reżim sanitarny obowiązujący w okresie epidemii koronawirusa, przypominam, iż odbiór świadectw możliwy jest w trybie indywidualnym, w dni robocze od 26 czerwca 2020 r. i po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu odbioru w sekretariacie szkoły. W dniu 26 czerwca 2020 roku proszeni są o odbiór świadectw uczniowie lub rodzice uczniów klas ósmych i klasy III SPP. Proszę o zabranie z sobą długopisu (potwierdzenie odbioru) i stosowanego przez Państwa przykrycia ust i nosa (chusta/maseczka/przyłbica).
Proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji.
Z pozdrowieniami i życzeniami udanych wakacji,
Dyrektor Izabela Mnich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content