Dzień Bezpiecznego Internetu

We wtorek 11 lutego w naszej szkole odbyły się zajęcia multimedialne w dwóch grupach przygotowane przez zespół ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej i profilaktyki wraz z nauczycielem informatyki. Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiego projektu w ramach DBI  („Dzień Bezpiecznego Internetu”) o numerze 433. Na zajęciach uczniowie wraz z nauczycielami poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Na zakończenie odbył się test podsumowujący zdobytą wiedzę. W dalszym etapie odbędą się zajęcia plastyczne oraz konkurs na najlepszy plakat na temat bezpieczeństwa w sieci.

3 myśli na temat “Dzień Bezpiecznego Internetu

 • 11 lutego, 2020 o 12:07 pm
  Permalink

  Ten dzień był super ponieważ, pokazywali nam jak pracować w internecie.

  Odpowiedz
 • 11 lutego, 2020 o 12:08 pm
  Permalink

  ten dzień był super ponieważ było fajnie

  Odpowiedz
 • 12 lutego, 2020 o 4:33 pm
  Permalink

  Ten dzień udowodnił nam wszytkim co się stanie jeżeli popełnimy błąd na internecie dziękuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content