Dzień Bezpiecznego Internetu

We wtorek 11 lutego w naszej szkole odbyły się zajęcia multimedialne w dwóch grupach przygotowane przez zespół ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej i profilaktyki wraz z nauczycielem informatyki. Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiego projektu w ramach DBI  („Dzień Bezpiecznego Internetu”) o numerze 433. Na zajęciach uczniowie wraz z nauczycielami poznawali zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Na zakończenie odbył się test podsumowujący zdobytą wiedzę. W dalszym etapie odbędą się zajęcia plastyczne oraz konkurs na najlepszy plakat na temat bezpieczeństwa w sieci.

3 thoughts on “Dzień Bezpiecznego Internetu

 • 11 lutego, 2020 o 12:07 pm
  Permalink

  Ten dzień był super ponieważ, pokazywali nam jak pracować w internecie.

  Odpowiedz
 • 11 lutego, 2020 o 12:08 pm
  Permalink

  ten dzień był super ponieważ było fajnie

  Odpowiedz
 • 12 lutego, 2020 o 4:33 pm
  Permalink

  Ten dzień udowodnił nam wszytkim co się stanie jeżeli popełnimy błąd na internecie dziękuje.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *