Dzień Bezpiecznego Internetu

W lutym, jak co roku, nasza szkoła brała aktywny udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Głównym celem zajęć prowadzonych przez naszych nauczycieli były promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu oraz dbanie o cyfrowe bezpieczeństwo uczniów. W wielu klasach odbyły się z tej okazji pogadanki oraz prezentacje materiałów multimedialnych, przypominających o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu, a także o zaletach i wadach korzystania z multimediów. Uczniowie oglądali filmy profilaktyczne, utrwalali wiedzę na temat właściwych i niewłaściwych zachowań internetowych, poznali nowe pojęcia związane z urządzeniami elektronicznymi tj. komputer i laptop, oraz mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat Internetu w stworzonym na tę specjalną okazję – quizie.
Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Dodaj komentarz

Skip to content