Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Z uwagi na niegasnącą epidemię koronawirusa, z przykrością
stwierdzam o odwołaniu planowanego dnia zakończenia roku szkolnego i rozdania świadectw w klasach.
Szkoła pozostaje zamknięta do odwołania. Proszę o odbiór świadectw indywidualnie (rodzic/prawny opiekun lub uczeń) w sekretariacie szkoły (w miesiącach wakacyjnych), po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym lub poinformowaniu telefonicznym o zgodzie na przesłanie świadectwa pocztą na adres domowy. Przypominamy, że ewentualny wstęp do szkoły możliwy jest z zachowaniem środków bezpieczeństwa, tj. obowiązek przykrycia ust i nosa, wskazane byłoby ubranie rękawiczek jednorazowych oraz zachowanie dystansu 1,5-2m wobec innych, przebywających w szkole osób.

Proszę rodziców młodszych uczniów o ich wsparcie i rozmowę na temat tej wyjątkowej sytuacji.
Izabela Mnich

Dodaj komentarz

Skip to content