„Sprzątanie świata łączy ludzi!”

Tradycyjnie już, trzeci weekend września to czasakcji ekologicznej, przebiegającej pod nazwą: „Sprzątanie świata”. W tym roku, w jej motto, wpisane zostały słowa: „Sprzątanie świata łączy ludzi!”. Towarzyszyć jej będzie mini-kampania edukacyjno-informacyjna, wspomagająca kształtowanie postaw proekologicznych. Wiele naszych działań,podejmowanych w tym zakresie, animuje udział w Programie: „Moje Czyste Miasto”. Przez jego XVIII edycję, wzorem lat poprzednich, poprowadzi koordynator: Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii, funkcjonujące w Radzionkowie.

Wspomagając środowisko lokalne, w jeden z punktów przedsięwzięciawłączone zostaną terenowe prace porządkowe, którymi objęty zostanie Park Marka, znajdujący się w naszym bliskim sąsiedztwie.Tak więc: Ruszamy! O przebiegu akcji wkrótce napiszemy!

Dodaj komentarz

Skip to content