Turniej Gier Stolikowych

Od 21 do 25 marca 2022r. w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywał się I Turniej Gier Stolikowych. Uczniowie czterech klas spotykali się codziennie przez dwie godziny, aby rozgrywać emocjonujące partie gier. Każdego dnia gospodarzem imprezy była inna klasa. W piątek 25 marca  odbyło się uroczyste podsumowanie turnieju połączone z wręczeniem dyplomów i przygotowanym przez uczniów poczęstunkiem. Najlepszym graczem I Turnieju Gier Stolikowych została Natalia Zynek z klasy III B SPP. 
Turniej był okazją do integracji uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz wskazania im ciekawej formy spędzania czasu wolnego. Uczniowie z dużym zaangażowaniem włączyli się zarówno w przygotowanie imprezy, jak i w jej przebieg.  Podsumowanie turnieju zbiegło się z 18-tką Filipa z I-II B SPP. Wspólnie z Filipem świętowaliśmy jego przejście w dorosłość. Było dużo zabawy i pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że Turniej Gier Stolikowych na stałe zagości w kalendarzu imprez szkolnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content